
Dana, 25. rujna, na tržnici u Osijeku, 54-godišnjak je iskoristio odsustvo vlasnika i ukrao suncobran, izvijestila je danas Policijska uprava osječko-baranjska.
Vlasniku, 53-godišnjem hrvatskom državljaninu, počinjena je materijalna šteta oko 3500 kuna.
Dovršenim kriminalističkim istraživanjem sumnja se da je 54-godišnji hrvatski državljanin počinio kazneno djelo Krađa.
Nadležnom državnom odvjetništvu policija podnosi posebno izvješće.






