Naslovnica LOKALNO S tržnice ukrao suncobran

S tržnice ukrao suncobran

foto: pixabay

Dana, 25. rujna, na tržnici u Osijeku, 54-godišnjak je iskoristio odsustvo vlasnika i ukrao suncobran, izvijestila je danas Policijska uprava osječko-baranjska.

Vlasniku, 53-godišnjem hrvatskom državljaninu, počinjena je materijalna šteta oko 3500 kuna.

Dovršenim kriminalističkim istraživanjem sumnja se da je 54-godišnji hrvatski državljanin počinio kazneno djelo Krađa.

Nadležnom državnom odvjetništvu policija podnosi posebno izvješće.

Omogući obavijesti i budi uvijek u tijeku s najnovijim vijestima Prihvaćam Ne ,hvala