Naslovnica Ostalo U Osječko-baranjskoj županiji 82 novopozitivnih

U Osječko-baranjskoj županiji 82 novopozitivnih

foto: pixabay

U posljednja 24 sata s područja Osječko-baranjske županije testirano je 402 osobe te je 82 pozitivno, izvijestio je danas županijski Stožer civilne zaštite.

Na području grada Osijeka novopozitivne su 33 osobe, s područja Našica i Petlovca pozitivno je po 8 osoba, Bilja i Đakova po pet, Donjeg Miholjca 4, Antunovca 3, Belišča, Ernestinova, Podgorača i Viljeva po dvoje te po jedna novozaražena osoba u Dražu, Erdutu, Gorjanima, Koškojm Punitovcima, Semeljcima, Valpova i Viškovaca.

Na bolničkom liječenju je 41 osoba pozitivna na koronavirus od kojih je 10 na respiratoru.

U samoizolaciji je trenutno 918 osoba s područja županije.

Omogući obavijesti i budi uvijek u tijeku s najnovijim vijestima Prihvaćam Ne ,hvala