Naslovnica LOKALNO Osječko-baranjska županija broji 20 novozaraženih osoba

Osječko-baranjska županija broji 20 novozaraženih osoba

foto: pixabay

U posljednja 24 sata na području Osječko-baranjske županije novopozitivno je 20 osoba na koronavirus od 191 analiziranog uzorka testiranja, izvijestio je danas županijski Stožer civilne zaštite.

Novopozitivne osobe imaju prebivalište na području gradova Osijek (17) i Našice (1) te općina Koška i Vladislavci (po 1).

Na bolničkom liječenju je 10 osoba.

U samoizolaciji su četiri osobe.

Omogući obavijesti i budi uvijek u tijeku s najnovijim vijestima Prihvaćam Ne ,hvala