Naslovnica Ostalo OBŽ: 175 novopozitivnih i četvero preminulih

OBŽ: 175 novopozitivnih i četvero preminulih

foto: pixabay

U posljednja 24 sata na području Osječko-baranjske županije novopozitivno je čak 175 osoba od 505 testiranih, izvijestio je danas županijski Stožer civilne zaštite.

Novopozitivne osobe po mjestima su: Osijek 81, Đakovo 19, Našice 9, Belišće 8, Donji Miholjac 7, Erdut 6, Beli Manastir 5, Čepin i Valpovo po 4, Bizovac, Čeminac, Đurđenovac, Ernestinovo i Podgorač po 3, Antunovac, Bilje, Darda, Koška, Trnava i Vladislavci po 2, Čeminac, Draž, Magadenovac, Podravska Moslavina i Viljevo po 1.

Na bolničkom liječenju je 57 osoba pozitivnih na koronavirus od kojih je 9 na respiratoru.

Preminule su čak četiri osobe koje su bile pozitivne na koronavirus. Radi se o dvije osobe iz Osijek, jednoj iz Belišća te jednoj iz Donjeg Miholjca. Preminule osobe su u dobi od 85, 82, 73 i 55 godina.

S propisanom mjerom samoizolacije trenutno je 813 osoba.

Omogući obavijesti i budi uvijek u tijeku s najnovijim vijestima Prihvaćam Ne ,hvala