Naslovnica Ostalo Nove 52 osobe zaražene u Virovitičko-podravskoj županiji

Nove 52 osobe zaražene u Virovitičko-podravskoj županiji

foto: pixabay

Na području Virovitičko-podravske županije zaraza covidom potvrđena je kod nove 52 osobe od 128 testiranih u protekla 24 sata, priopćio je u petak županijski Stožer civilne zaštite.

U Virovitici je 23 novozaraženih, Suhopolju osam, Gradini sedam, Slatini šest, Pitomači tri, Orahovici i Lukaču po dva, a u Mikleušu jedan novooboljeli.

Udio pozitivnih u broju testiranih je visokih 40,6 posto, a čak 41 osoba od novih zaraženih je mlađe i srednje životne dobi.

U Općoj bolnici Virovitica liječi se 27 covid pozitivnih pacijenta, od kojih su dva na respiratoru.

Od početka pandemije na području županije zaraženo je 6236 osoba, a 170 je umrlo.

Omogući obavijesti i budi uvijek u tijeku s najnovijim vijestima Prihvaćam Ne ,hvala