
PU brodsko-posavska izvijestila je o prometnoj nesreći u kojoj je teško ozlijeđena jedna osoba. Prometna se dogodila jučer, 16. kolovoza oko 10.45 sati u Prvči. Očevidom je utvrđeno da je 58-godišnji vozač osobnog automobila upravljao s vozilom te je skrenuo udesno na površinu ispred kuće.
Prilikom otvaranja vozačevih vrata, 67-godišnjakinja koja se kretala biciklističkom stazom je biciklom udarila u navedena vrata automobila, kojom prilikom je pala na kolnik. Biciklistica je teško ozlijeđena, te je zadržana u Općoj bolnici u Novoj Gradiški na daljnjem liječenju. Policijski službenici protiv 58-godišnjaka podnose kaznenu prijavu zbog sumnje da je počinio kazneno djelo Izazivanje prometne nesreće u cestovnom prometu.


