
Obilježavanje Međunarodnog praznika rada u Osijeku tradicionalno će se održati na lijevoj dravskoj obali, kod katakombi, a i ove godine je Grad Osijek organizirao podjelu graha.
Za tu će prigodu članovi Udruge majstori kotlića Slavonije i Baranje pripremit će 2500 porcija graha koje će se besplatno dijeliti građanima.
Zajedničko blagovanje, u kojemu će sudjelovati osječki gradonačelnik Ivan Radić sa suradnicima, započet će u 11 sati, objavili su iz Ureda gradonačelnika uz podatak da je za prigodni praznički program iz gradskoga proračuna osigurano 4000 eura.







