Naslovnica Život Proslava Praznika rada kod katakombi, tradicionalno uz grah

Proslava Praznika rada kod katakombi, tradicionalno uz grah

foto: Grad Osijek

Obilježavanje Međunarodnog praznika rada u Osijeku tradicionalno će se održati na lijevoj dravskoj obali, kod katakombi, a i ove godine je Grad Osijek organizirao podjelu graha.

Za tu će prigodu članovi Udruge majstori kotlića Slavonije i Baranje pripremit će 2500 porcija graha koje će se besplatno dijeliti građanima.

Zajedničko blagovanje, u kojemu će sudjelovati osječki gradonačelnik Ivan Radić sa suradnicima, započet će u 11 sati, objavili su iz Ureda gradonačelnika uz podatak da je za prigodni praznički program iz gradskoga proračuna osigurano 4000 eura.

Omogući obavijesti i budi uvijek u tijeku s najnovijim vijestima Prihvaćam Ne ,hvala