
U posljednja 24 sata s područja Osječko-baranjske županije testirano je 402 osobe te je 82 pozitivno, izvijestio je danas županijski Stožer civilne zaštite.
Na području grada Osijeka novopozitivne su 33 osobe, s područja Našica i Petlovca pozitivno je po 8 osoba, Bilja i Đakova po pet, Donjeg Miholjca 4, Antunovca 3, Belišča, Ernestinova, Podgorača i Viljeva po dvoje te po jedna novozaražena osoba u Dražu, Erdutu, Gorjanima, Koškojm Punitovcima, Semeljcima, Valpova i Viškovaca.
Na bolničkom liječenju je 41 osoba pozitivna na koronavirus od kojih je 10 na respiratoru.
U samoizolaciji je trenutno 918 osoba s područja županije.






