Naslovnica AKTUALNO Gradsko kazalište Beli Manastir postalo Kazalište Ad Astra

Gradsko kazalište Beli Manastir postalo Kazalište Ad Astra

Kazalište iz Belog Manastira od sada djeluje pod novim nazivom – Kazalište Ad Astra. Riječ je o važnom koraku u daljnjem razvoju kazališne scene, ali i o nastavku kulturnog djelovanja koje je tijekom godina prepoznato kroz brojne predstave, gostovanja i suradnje diljem Hrvatske.

Promjena naziva dolazi kao dio novog identiteta i modernijeg pristupa radu kazališta, uz želju da se dodatno istakne umjetnički smjer, prepoznatljivost i nacionalna vidljivost kazališta. Novi naziv “Ad Astra”, što u prijevodu znači “prema zvijezdama”, simbolizira ambiciju, rast i daljnji razvoj kazališne umjetnosti.

Kazalište je kroz dosadašnji rad ostvarilo niz uspješnih projekata i nastupa, a publika ga prepoznaje po predstavama koje spajaju humor, emociju i društvene teme. Tijekom godina ostvarena su brojna gostovanja, suradnje s kulturnim ustanovama te nastupi na festivalima i manifestacijama.

Novi vizualni identitet i naziv predstavljaju početak nove faze rada, dok cilj ostaje isti – približiti kazalište publici i nastaviti stvarati kvalitetan kulturni sadržaj za sve generacije.

Iz Kazališta Ad Astra poručuju kako ih u narednom razdoblju očekuju nove predstave, gostovanja i projekti kojima žele dodatno proširiti svoj rad i izvan granica lokalne zajednice.

Omogući obavijesti i budi uvijek u tijeku s najnovijim vijestima Prihvaćam Ne ,hvala