Naslovnica LOKALNO Upravljao automobilom s 1,56 promila

Upravljao automobilom s 1,56 promila

foto: MUP

Jučer su na području Policijske uprave osječko-baranjske u nadzoru prometa evidentirana četiri vozača osobnog automobila i dva biciklista koji su bili pod utjecajem alkohola.
 
Najveća prisutnost alkohola evidentirana je u Osijeku, kada je u nadzoru prometa zaustavljen 56-godišnji vozač automobila iz Sarvaša te mu je evidentirana koncentracija alkohola u krvi od 1,56 promila.
 
Za počinjeni prekršaj predviđena je maksimalna novčana kazna u iznosu do 2.650 eura ili do 60 dana zatvora i zaštitna mjera zabrane upravljanja motornim vozilima „B“ kategorije u trajanju do 12 mjeseci i 6 bodova.

Omogući obavijesti i budi uvijek u tijeku s najnovijim vijestima Prihvaćam Ne ,hvala