
U Požeško-slavonskoj županiji trenutno je aktivno 347 slučajeva zaraze koronavirusom, 20 osoba su hospitalizirane, 327 osoba nalazi se u kućnoj izolaciji.
U samoizolaciji se nalazi 378 osoba, a ukupno je testirano 64165 osoba.
Na posljednjem testiranju obrađeno je 278 uzoraka, od kojih je 59 novopozitivnih.







