
U posljednja 24 sata na području Osječko-baranjske županije novopozitivna je 142 osobe na koronavirus od 532 testiranih, izvijestio je danas županijski Stožer civilne zaštite.
Novopozitivne osobe po mjestima su: – 142 pozitivna nalaza (Osijek 68, Našice 14, Beli Manastir 6, Bilje, Čepin, Đakovo, Erdut i Kneževi Vinogradi po 4, Antunovac, Čeminac, Darda, Đurđenovac, Koška, Podgorač i Valpovo po 3, Belišće, Bizovac, Ernestinovo i Vladislavci po 2, Donji Miholjac, Feričanci, Magadenovac, Punitovci i Vuka po 1)
62 hospitalizirane osobe (45 u KBC Osijek, 17 u OŽB Našice), od kojih su 9 na respiratoru
Preminule su četiri osobe (s područja Jagodnjaka, Đakova, Osijeka i Koške, u dobi od 48, 82, 87 i 89 godina)
S propisanom mjerom samoizolacije trenutno su 811 osobe.







