Naslovnica Ostalo U OBŽ 246 novopozitivnih, četvero preminulih

U OBŽ 246 novopozitivnih, četvero preminulih

foto: pixabay

U posljednja 24 sata na području Osječko-baranjske županije novopozitivno je 246 osoba od 813 testiranih, izvijestio je danas županijski Stožer civilne zaštite.

Nove pozitivne osobe po mjestima su: Osijek 138, Đakovo 22, Čepin 14, Valpovo 9, Beli Manastir i Belišće po 8, Erdut 7, Donji Miholjac i Našice po 6, Antunovac i Petrijevci po 4, Bilje, Bizovac, Ernestinovo, Kneževi Vinogradi, Punitovci i Semeljci po 2, Čeminac, Darda, Draž, Đurđenovac, Gorjani, Strizivojna, Vladislavci u Vuka po 1.

Na bolničkom liječenju je 106 osoba pozitivnih na koronavirus od kojih je 22 na respiratoru. U KBC-u Osijek hospitalizirano je 75 osoba, a u OŽB Našice 31 osoba.

Preminule su čak četiri od osobe iz Belog Manastira, Belišća, Đakova i Koške.

S propisanom mjerom samoizolacije trenutno je 810 osoba.

Omogući obavijesti i budi uvijek u tijeku s najnovijim vijestima Prihvaćam Ne ,hvala