Naslovnica IZDVOJENO Turnir ulične košarke u Đakovu

Turnir ulične košarke u Đakovu

foto: Facebook Košarkaški klub Đakovo

U sklopu Đakovačkog ljeta na središnjem gradskom trgu Josipa Jurja Strossmayera u petak i subotu, 14. i 15. srpnja održat će se Turnir ulične košarke Slavonija Open Đakovo uz Osječko 1664. Turnir se igra kao dio Prvatstva Hrvatske 3×3.

Domaćin turnira je KK Đakovo, a središnji dio Turnira započet će u subotu 15. srpnja, u 9.00 sati s natjecanjima mlađih kategorija i djevojaka, a od 17.00 sati počinje seniorski turnir. Finalni dio bit će od 20.00 sati.

Otvoreno prvenstvo Hrvatske organizira se za seniore i za djevojke ispod 16 godina i pobjednike vode na završnicu koja će se održati u Karlovcu.

„Odlukom organizatora i dogovorom sa sponzorima uklonili su kotizacije za sudjelovanje na Turniru za SVE ekipe mlađih uzrasta i ekipe djevojaka”, javlja KK Đakovo.

Organizatori su u natjecanje uvrstili i „oldstars” kategoriju, a kod prijave za tu novu kategoriju „poželjno je priložiti liječničku potvrdu i friški EKG nalaz”.

foto: Facebook KK Đakovo
Omogući obavijesti i budi uvijek u tijeku s najnovijim vijestima Prihvaćam Ne ,hvala