Naslovnica LOKALNO Tri su prijatelja ispala iz kanua na Dravi, za jednim se traga

Tri su prijatelja ispala iz kanua na Dravi, za jednim se traga

Tri  muškarca ispala iz kanua kod Osijeka, a jedan od njih je nestao u Dravi. PU osječko-baranjska potvrdila je da se traga za 30-godišnjim muškarcem, a sve se dogodilo u subotu oko 17 sati, prenosi Glas Slavonije . 

Skupina mlađih muškaraca porinula je kanue, a oko 300 metara uzvodno jedan od njih se prevrnuo. Trojica muškaraca našla se u Dravi te su počeli plivati prema obali, a njihovi prijatelji već su bili udaljeni od njih i nisu bili svjesni što se iza njih događa. Do tog se spusta  jet-skijem dovezao jedan muškarac koji je mladiće upozorio da budu oprezni , a kad se krenuo vraćati prema svojoj prikolici i kombiju, čuo je vriskove. Vratio se po muškarce. Dvojica su se uhvatila za jet-ski, a upitao je i 30-godišnjaka, koji se držao za kanu, treba li mu pomoć. 

Kako je on odgovorio negativno, da će sam do obale, vozač jet-skija dva je njegovog prijatelja dovezao do obale. Kada su stigli do obale, trećeg ,muškarca nije bilo. Alarmirali su policiju i pokušali locirati trećeg. 

Pola sata od dojave policiji na mjesto događaja stigli su i ronioci. Dali su se u potragu za nestalim 30-godišnjakom, no ona je bila neuspješna, piše Glas Slavonije

Omogući obavijesti i budi uvijek u tijeku s najnovijim vijestima Prihvaćam Ne ,hvala