
U centru Zagreba srušila se skela. Skela je pala na ulicu na uglu Klaićeve ulice i Trga Republike Hrvatske.
Još nema informacija je li netko ozlijeđen. Kako je čitateljica ispričala za 24sata, radnici s krova su počeli trčati dok su auti na cesti naglo stali. Nekoliko automobila je oštećeno, navodno njih pet.
“Potvrđujemo da smo oko 12:30 primili dojavu o srušenoj skeli na križanju Klaićeve i Trga Republike Hrvatske. Policajci su na terenu, uskoro ćemo imati više informacija”, rekli su Indexu iz zagrebačke policije.
Iz ZET-a su ranije izvijestili da je zbog pada građevinske skele preusmjeren tramvajski promet, a redoviti promet ponovno je uspostavljen oko 20,30 sati








