
PU požeško-slavonska će tijekom nadolazećeg vikenda provoditi pojačane aktivnosti nadzora prometa
Posebno će se nadzirati i sankcionirati vožnja pod utjecajem alkohola, vožnja nedopuštenom brzinom, nepropisno korištenje mobitela tijekom vožnje te korištenje sigurnosnog pojasa u vozilima, ali i svi ostali prekršaji u cestovnom prometu.
Provodit će se i nadzor recidivista odnosno višestrukih počinitelja prekršaja prema kojima će se primjenjivati sve zakonom propisane mjere.
“Upozoravamo sve sudionike u prometu da se pridržavaju prometnih propisa.“, navode u priopćenju.




