
Od 𝟐𝟒. 𝐝𝐨 𝟐𝟔. 𝐥𝐢𝐩𝐧𝐣𝐚, Motoklub Osijek organizira 21. moto susret po redu.
Susret u petak započinje već tradicionalnom fišijadom moto klubova i prijatelja, te službenim otvorenjem i glazbenim programom. Subotu započinjemo pivskim doručkom u Osječkoj pivovari te nastavljamo u bajkerskom tonu, moto defileom kroz grad i odlaskom u Bilje na ručak. U večernjim satima nastavljamo s glazbenim programom uz bogatu ponudu jela i pića po pristupačnim cijenama. U nedjelju ispraćamo goste uz doručak i kavu.
Ulaz na sva događanja je besplatan.Kompletan program moto susreta donosimo u nastavku:
PETAK 24.6.:
– od 16.00 – doček gostiju
– 17.00 – fišijada
– 20.00 – otvorenje susreta
– 20.30 – početak svirke, Fair Play i Brkovi
SUBOTA 25.6.:
– 10.00 – Pivski doručak u pivovari
– 17.00 – defile gradom i odlazak u Bilje na čobanac
– 20.00 – početak svirke, Border (OS) i Vrane
– 00.00 – bengalke, himna i vatromet
– 00.15 – nastavak svirke
NEDJELJA 26.6.:
– Doručak i kava







