Naslovnica LOKALNO Automobil naletio na pješakinju u Požegi

Automobil naletio na pješakinju u Požegi

Danas oko 13:20 došlo je do naleta osobnog vozila marke Ford na pješakinju na križanju Ulica Pavla Radića i Frankopanske u Požegi, izvijestio je 034portal.

Kako neslužbeno doznaju pješakinja je lakše ozlijeđena te je vozilom HMP prebačena u OŽB Požega.

Očevid je u tijeku te će više informacija imati kasnije.

Omogući obavijesti i budi uvijek u tijeku s najnovijim vijestima Prihvaćam Ne ,hvala