Naslovnica Hrvatska Aktivirao ručnu bombu u stanu pa ubio sebe i ženu

Aktivirao ručnu bombu u stanu pa ubio sebe i ženu

U petak, 30. lipnja oko 23.40, u stanu u Bisagu, muškarac u dobi od 56 godina je aktiviranjem ručne bombe ubio 48-godišnju ženu i sebe.

Očevid na mjestu događaja proveo je zamjenik Županijske državne odvjetnice u Varaždinu uz stručnu pomoć policijskih službenika.

Tijela preminulih su prema nalogu zamjenika Županijske državne odvjetnice prevezena na Odjel za patologiju Opće bolnice u Varaždinu, gdje će se provesti obdukcija.

Omogući obavijesti i budi uvijek u tijeku s najnovijim vijestima Prihvaćam Ne ,hvala