
Gol muškarac s nožem u rukama hodao je sinoć Slavonskim Brodom
Muškarac je u rukama imao nož oštrice 15-ak centimetara. Prošao je i pored nekih prolaznika, a sve je snimljeno, piše Index.hr.
Muškarac je u međuvremenu stavljen pod nadzor policije.
Policajci su s muškarcem kasnije snimljeni u predvorju zgrade bolnice u kojoj se nalazi odjel psihijatrije.
Policija se još nije oglasila o ovom slučaju, a više informacija uskoro.







