
Slovenac Damjan Bohar više nije igrač NK Osijeka, službeno je objavio hrvatski prvoligaš.
Karijeru će nastaviti u redovima poljskog kluba Zaglebie Lubin iz kojega je povremeni slovenski reprezentativac prije nešto manje od dvije godine stigao u Osijek.
Ugovor je sporazumno raskinut, a s novim-starim klubom potpisao je na dvije godine.
U osječkom je dresu odigrao 62 natjecateljske utakmice i postigao 11 golova.


