
U posljednja 24 sata na području Osječko-baranjske županije novopozitivne je 49 osoba od 230 testiranih, izvijestio je danas županijski Stožer civilne zaštite.
Novopozitivne osobe imaju prebivalište na području gradova Osijek 20, Đakovo 4, Valpovo 2 i Beli Manastir 1 te na području općina Čepin 8, Bilje 4, Erdut i Vladislavci po 3, Darda 2, Antunovac i Čeminac po 1
Na bolničkom liječenju je 84 osobe s koronavirusom od kojih je 14 na respiratoru.
Preminule su dvije osobe (iz Belog Manastira i Ladimirevaca, u dobi od 55 do 77 godina)
S propisanom mjerom samoizolacije trenutno je 458 osoba.








