Naslovnica Ostalo U Osječko-baranjskoj županiji 171 novopozitivna osoba

U Osječko-baranjskoj županiji 171 novopozitivna osoba

foto: pixabay

U posljednja 24 sata na području Osječko-baranjske županije novopozitivna je 171 osoba na koronavirus od 625 testiranih, izvijestio je danas županijski Stožer civilne zaštite.

Novopozitivne osobe po mjestima su: Osijek 95, Đakovo 15, Erdut 14, Čepin 8, Bizovac 6, Našice 5, Bilje i Valpovo po 4, Donji Miholjac 3, Antunovac, Belišće, Gorjani, Magadenovac i Podgorač po 2, Darda, Draž, Đurđenovac, Marijanci, Podravska Moslavina, Vladislavci i Vuka po 1.

Na bolničkom liječenju je 58 osoba zaraženih koronavirusom od kojih je devet na respiratoru.

Preminule su dvije zaražene osobe, iz Osijeka i Čepina u dobi od 45 i 66 godina.

S propisanom mjerom samoizolacije trenutno su 902 osobe.

Omogući obavijesti i budi uvijek u tijeku s najnovijim vijestima Prihvaćam Ne ,hvala