Naslovnica LOKALNO 60-godišnjak iz Pleternice u centru grada istukao drugog muškarca

60-godišnjak iz Pleternice u centru grada istukao drugog muškarca

foto: MB Press/Ilustracija

PU požeško-slavonska izvijestila je danas o narušavanju javnog reda i mira koji je 09. kolovoza napravio 60-godišnjak kada je na Trgu hrvatskih branitelja u Pleternici tjelesno napao 67-godišnjaka.

Policijski službenici su dovršili kriminalističko istraživanje i protiv 60-godišnjaka slijedi optužni prijedlog zbog počinjenog prekršaja iz Zakona o prekršajima protiv javnog reda i mira.

Omogući obavijesti i budi uvijek u tijeku s najnovijim vijestima Prihvaćam Ne ,hvala