LOKALNI IZBORI: Kandidati u Vukovarsko-srijemskoj županiji

Donosimo liste kandidata za župana, gradonačelnika i načelnika svih jedinica lokalne samouprave na području Vukovarsko-srijemske županije, koji će se birati na predostojećim izborima 16. svibnja.

VUKOVARSKO-SRIJEMSKA ŽUPANIJE

  1. Kandidat: DAVOR ĆAVAR
    Socijaldemokratska partija Hrvatske – SDP
  2. Kandidat: JOSIP DABRO
    Kandidat grupe birača
  3. Kandidat: DAMIR DEKANIĆ
    Hrvatska demokratska zajednica – HDZ
  4. Kandidat: NIKOLA KAJKIĆ
    Hrvatski suverenisti
    Most
    Hrvatska konzervativna stranka – HKS
    Stranka umirovljenika – SU
    Hrvatska stranka prava – HSP
  5. Kandidat: TOMISLAV PANENIĆ
    Kandidat grupe birača

GRADOVI

GRAD ILOK

  1. Kandidatkinja: RENATA BANOŽIĆ
    Hrvatska demokratska zajednica – HDZ
    Hrvatska socijalno – liberalna stranka – HSLS
    Hrvatska stranka prava – HSP
    Hrvatska stranka umirovljenika – HSU
  2. Kandidatkinja: MARINA BUDIMIR
    Kandidatkinja grupe birača
  3. Kandidat: VILIM ČULJAK
    Kandidat grupe birača
  4. Kandidat: PERO ĆORIĆ
    Demokratski savez nacionalne obnove – DESNO

GRAD OTOK

  1. Kandidat: SLAVKO GRGIĆ
    Kandidat grupe birača
  2. Kandidat: JOSIP ŠARIĆ
    Hrvatska demokratska zajednica – HDZ
    Hrvatska konzervativna stranka – HKS
    Hrvatska seljačka stranka – HSS

GRAD VINKOVCI

  1. Kandidat: IVAN BOSANČIĆ
    Hrvatska demokratska zajednica – HDZ
  2. Kandidat: GORAN KAJKIĆ
    Most
    Hrvatski suverenisti
    Živi zid
  3. Kandidat: TIHOMIR POSAVČIĆ
    Kandidat grupe birača
  4. Kandidat: DAVOR RAIĆ
    Domovinski pokret – DP

GRAD VUKOVAR

  1. Kandidat: NENAD BUČKO
    Hrvatska narodna stranka – liberalni demokrati – HNS
    Hrvatska seljačka stranka – HSS
    Aktivni nezavisni umirovljenici – ANU
    Hrvatska socijalno – liberalna stranka – HSLS
  2. Kandidat: DAMIR MADUNA
    Socijaldemokratska partija Hrvatske – SDP
  3. Kandidat: NIKOLA MAŽAR
    Hrvatska demokratska zajednica – HDZ
  4. Kandidat: IVAN PENAVA
    Ivan Penava nezavisna lista – IP-NL
    Hrvatska konzervativna stranka – HKS
  5. Kandidat: ŽELJKO SABO
    Kandidat grupe birača

GRAD ŽUPANJA

  1. Kandidat: MARIO GALOVIĆ
    Socijaldemokratska partija Hrvatske – SDP
  2. Kandidat: DAMIR JUZBAŠIĆ
    Kandidat grupe birača
  3. Kandidat: DARKO LORGER
    Kandidat grupe birača
  4. Kandidat: DAVOR MILIČEVIĆ
    Hrvatska demokratska zajednica – HDZ

OPĆINE

OPĆINA ANDRIJAŠEVCI

  1. Kandidat: JOSIP KRZNARIĆ
    Kandidat grupe birača
  2. Kandidat: ANTE RAJKOVIĆ
    Hrvatska demokratska zajednica – HDZ
    Hrvatska seljačka stranka – HSS
    Hrvatska stranka prava dr. Ante Starčević u stečaju – HSP AS
  3. Kandidat: IVAN RAJKOVIĆ
    Domovinski pokret – DP

OPĆINA BABINA GREDA

  1. Kandidat: IVAN BABIĆ
    Hrvatska demokratska zajednica – HDZ
  2. Kandidat: JOSIP KRNIĆ
    Socijaldemokratska partija Hrvatske – SDP
    Hrvatska stranka umirovljenika – HSU

OPĆINA BOGDANOVCI

  1. Kandidat: MARKO BARUN
    Hrvatska demokratska zajednica – HDZ
  2. Kandidat: MARIO PAVLOVIĆ
    Kandidat grupe birača
  3. Kandidatkinja: ANAMARIJA SAVIĆ BAJAC
    Hrvatska konzervativna stranka – HKS
    Hrvatska stranka prava – HSP

OPĆINA BOROVO

  1. Kandidat: ZORAN BAĆANOVIĆ
    Samostalna demokratska srpska stranka – SDSS
  2. Kandidat: NIKOLA LUKIĆ
    Kandidat grupe birača

OPĆINA BOŠNJACI

  1. Kandidat: ANDRIJA JUZBAŠIĆ
    Demokratski HSS – DHSS
  2. Kandidat: IVICA MAJSTOROVIĆ
    Hrvatska demokratska zajednica – HDZ
  3. Kandidat: MARTIN PLAVŠIĆ
    Domovinski pokret – DP

OPĆINA CERNA

  1. Kandidat: GORAN BEGOVIĆ
    Hrvatska demokratska zajednica – HDZ
  2. Kandidat: JOSIP ŠTOREK
    Hrvatska seljačka stranka – HSS

OPĆINA DRENOVCI

  1. Kandidat: IVAN MISIR
    Kandidat grupe birača
  2. Kandidat: JOSIP NASUROVIĆ
    Kandidat grupe birača
  3. Kandidat: JAKŠA ŠESTIĆ
    Hrvatska demokratska zajednica – HDZ
    Hrvatska konzervativna stranka – HKS
    Hrvatska seljačka stranka – HSS

OPĆINA GRADIŠTE

  1. Kandidat: SREĆKO PAPAC
    Hrvatska demokratska zajednica – HDZ
  2. Kandidat: DAVOR STOJANOVIĆ
    Domovinski pokret – DP

OPĆINA GUNJA

  1. Kandidat: ANTO GUTIĆ
    Kandidat grupe birača
  2. Kandidat: ANTONIO MARKOVIĆ
    Hrvatska demokratska zajednica – HDZ

OPĆINA IVANKOVO

  1. Kandidat: MARKO MILIČEVIĆ
    Kandidat grupe birača
  2. Kandidatkinja: BRANKA RAIĆ-SUDAR
    Hrvatska demokratska zajednica – HDZ
  3. Kandidat: IVAN ZUBČIĆ
    Kandidat grupe birača

OPĆINA JARMINA

  1. Kandidat: ANDRIJA DRAGANIĆ
    Hrvatska demokratska zajednica – HDZ
  2. Kandidat: GORAN ILEKOVIĆ
    Kandidat grupe birača
  3. Kandidat: MARIO SMETIŠKO
    Kandidat grupe birača

OPĆINA LOVAS

  1. Kandidatkinja: TANJA CIRBA
    Hrvatska demokratska zajednica – HDZ
    Demokratski HSS – DHSS

OPĆINA MARKUŠICA

Kandidat: TIHOMIR KOLAREVIĆ
Samostalna demokratska srpska stranka – SDSS

OPĆINA NEGOSLAVCI

Kandidat: DUŠAN JECKOV

Samostalna demokratska srpska stranka – SDSS

OPĆINA NIJEMCI

  1. Kandidat: ILIJA ALEKSIĆ
    Hrvatska demokratska zajednica – HDZ
  2. Kandidat: VJEKOSLAV BELAJEVIĆ
    Kandidat grupe birača

OPĆINA NUŠTAR

  1. Kandidat: VEDRAN DOMAZET
    Hrvatska demokratska zajednica – HDZ
  2. Kandidat: HRVOJE DRINOVAC
    Kandidat grupe birača
  3. Kandidat: JOSO MATANČEVIĆ
    Socijaldemokratska partija Hrvatske – SDP
  4. Kandidatkinja: KATARINA POPOVIĆ
    Kandidatkinja grupe birača
  5. Kandidat: ŽELJKO STANKOVIĆ
    Kandidat grupe birača
  6. Kandidat: TOMISLAV VELIĆ
    Hrvatska stranka prava – HSP
    Demokratski HSS – DHSS

OPĆINA PRIVLAKA

  1. Kandidat: MARIJAN BLAŽEVIĆ
    Socijaldemokratska partija Hrvatske – SDP
  2. Kandidat: DARKO GALIĆ
    Kandidat grupe birača
  3. Kandidat: IVAN PEJAKOVIĆ
    Hrvatska demokratska zajednica – HDZ
  4. Kandidat: ANTO STOJANOVIĆ
    Hrvatska narodna stranka – liberalni demokrati – HNS
    Aktivni nezavisni umirovljenici – ANU

OPĆINA STARI JANKOVCI

  1. Kandidat: DRAGAN SUDAREVIĆ
    Hrvatska demokratska zajednica – HDZ

OPĆINA STARI MIKANOVCI

  1. Kandidat: MARKO KRTIĆ
    Hrvatska demokratska zajednica – HDZ
    Demokratski HSS – DHSS
    Hrvatska stranka umirovljenika – HSU
  2. Kandidat: MARIO MILINKOVIĆ
    Socijaldemokratska partija Hrvatske – SDP
    Hrvatska seljačka stranka – HSS
    Hrvatska narodna stranka – liberalni demokrati – HNS

OPĆINA ŠTITAR

  1. Kandidat: MARKO BIKIĆ
    Kandidat grupe birača
  2. Kandidat: STJEPAN GAŠPAROVIĆ
    Hrvatska seljačka stranka – HSS
  3. Kandidatkinja: MARINA PRANJIĆ
    Hrvatska demokratska zajednica – HDZ

OPĆINA TOMPOJEVCI

  1. Kandidat: MILAN GRUBAČ
    Hrvatska demokratska zajednica – HDZ
  2. Kandidatkinja: KRISTINA KUJUNDŽIĆ
    Kandidatkinja grupe birača
  3. Kandidat: ANTUN SITAŠ
    Hrvatska konzervativna stranka – HKS
  4. Kandidat: ZDRAVKO ZVONARIĆ
    Kandidat grupe birača

OPĆINA TORDINCI

  1. Kandidat: DAVOR ADŽIĆ
    Hrvatska demokratska zajednica – HDZ
  2. Kandidat: ŽELJKO MATANOVIĆ
    Hrvatska narodna stranka – liberalni demokrati – HNS
    Hrvatska socijalno – liberalna stranka – HSLS
  3. Kandidatkinja: MIHAELA SILOVIĆ
    Kandidatkinja grupe birača

OPĆINA TOVARNIK

  1. Kandidat: JASMIN BUDINSKI
  2. Kandidat grupe birača
  3. Kandidat: ANĐELKO DOBROČINAC
    Hrvatska demokratska zajednica – HDZ
  4. Kandidatkinja: RUŽA VESELČIĆ-ŠIJAKOVIĆ
    Kandidatkinja grupe birača

OPĆINA TRPINJA

  1. Kandidat: MILOŠ MIODRAGOVIĆ
    Samostalna demokratska srpska stranka – SDSS
  2. Kandidat: MIROSLAV PALIĆ
    Kandidat grupe birača

OPĆINA VOĐINCI

  1. Kandidat: MARTIN KORDIĆ
    Hrvatska konzervativna stranka – HKS
    Hrvatska seljačka stranka – HSS
  2. Kandidat: KREŠIMIR LUKETINA MILUNOVIĆ
    Hrvatska demokratska zajednica – HDZ
    Hrvatska stranka prava – HSP

OPĆINA VRBANJA

  1. Kandidat: GORAN DUCIĆ
    Kandidat grupe birača
  2. Kandidat: VELIMIR REDL
    Hrvatska demokratska zajednica – HDZ